"Sveriges närmsta vildmark"

Personal

image

Lotta Heimersson

VD

Telefon: +46 (0) 291 - 213 14
Mobil: +46 (0) 70 - 650 88 68
E-post: lotta@nedredalalven.se Mer...

image

Henrik Thomke

Projektledare

Telefon: +46 (0)18 - 40 43 41
Mobil: +46 (0) 70 - 749 70 71
E-post: henrik@nedredalalven.se Mer...

image

Cristina Ericson Turstam

Biosfärkoordinator

Mobil: +46 (0) 70 - 341 30 52
E-post: cristina@nedredalalven.se Mer...

image

Johan Hedin

Web och turismutvecklare

Mobil: +46 (0) 73 - 500 96 49
E-post: johan@nedredalalven.se Mer...

image

Vakant

Projektledare

Telefon:
Mobil:
E-post: Mer...

image

Elias Regelin

Projektledare bete och slåtter

Telefon: +46 (0) 291 - 213 15
E-post: elias@nedredalalven.se Mer...

image

Kickie Zetterberg & Zelda

Ekonom

Mobil: +46 (0) 730 - 200 107
E-post: kickie@nedredalalven.se Mer...

image

Kalle Hedin

Senior advisor

Mobil: +46 (0) 70 - 652 18 01
E-post: kalle@nedredalalven.se Mer...

Biologisk myggkontroll

image

Jan Lundström

Verksamhetsledare, bekämpningsansvar

Mobil: +46 (0) 70 - 569 00 23
E-post: jan.lundstrom@mygg.se Mer...

image

Martina Schäfer

Bekämpningsledare, GIS-ansvar

Mobil: +46 (0) 73 - 745 64 84
E-post: martina.schafer@mygg.se Mer...

image

Pernilla Wahlqvist

Entomolog, monitoringansvar

Mobil: +46 (0) 70 - 566 45 47
E-post: pernilla.wahlqvist@mygg.se Mer...

image

Sandra Holmgren

Entomolog, egenkontrollansvar

Mobil: +46 (0) 72 - 228 82 92
E-post: sandra.holmgren@mygg.se Mer...

image

Mygghunden James Bond

För att läsa mer om vad som händer inom den biologiska myggkontrollen, besök gärna vår särskilt avsedda hemsida. Mer...